Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Oficjalnie: Neymar nie zagra na Copa America! Cios dla brazylijskiego gwiazdora

Neymar w ostatnich dniach ma wiele problemów. Nie dość, że został oskarżony o gwałt, to w meczu z Katarem doznał kontuzji kostki, która oznacza, że nie zagra w Copa America, rozpoczynającym się 14 czerwca.

Neymar w środowym meczu reprezentacji Brazylii z Katarem doznał urazu kostki. Piłkarz PSG udał się na badania, które wykazały, że kontuzja jest poważna i wyklucza go z udziału w Copa America, rozgrywanego w Brazylii i rozpoczynającego się już 14 czerwca. - Z powodu powagi kontuzji, Neymar nie będzie w stanie się wyleczyć i wziąć udziału w Copa America 2019 - czytamy w komunikacie brazylijskiej federacji piłkarskiej.

Zobacz wideo

Trudne dni dla Neymara

Dla piłkarza PSG ostatnie dni są bardzo trudne. Na początku tygodnia został oskarżony o gwałt, którego miał dopuścić się w połowie maja w Paryżu. Gdy się spotkali w hotelu Sofitel piłkarz miał być pod wpływem alkoholu. Po kilku minutach rozmowy i wymiany czułości, Neymar stał się agresywny i wbrew woli ofiary zmusił ją do odbycia stosunku - czytamy w raporcie policji z Sao Paulo, która udostępniła akt oskarżenia. Teraz okazało się, że uraz wyeliminował go z turnieju rozgrywanego w Brazylii.