Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Bayern Monachium chciał pobić swój transferowy rekord! Jest już odpowiedź klubu piłkarza

Bayern Monachium złożył ofertę 90 mln euro za pomocnika Bayeru Leverkusen Kaia Havertza. Jest już odpowiedź działaczy z Leverkusen. Oferta została odrzucona!

Bayern Monachium chciał pobić swój transferowy rekord i złożył ofertę w wysokości 90 mln euro za Kaia Havertza, pomocnika Bayeru Leverkusen. Wygląda na to, że rekord będzie musiał być jeszcze bardziej imponujący. Pierwsza oferta mistrzów Niemiec została odrzucona.

Zobacz wideo

Z Bayernu po tym sezonie odchodzą Arjen Robben i Franck Ribery. Mistrzowie Niemiec pilnie szukają wzmocnień do ofensywy, a Kai Havertz wydaje się być kandydatem idealny. 19-latek robi furorę w Bundeslidze. W tym sezonie sezonie strzelił 20 goli i zanotował siedem asyst. Ma też za sobą debiut w reprezentacji Niemiec.

Nadziei Bayernowi nie daje jednak rzecznik Bayeru: - Odejście Havertza jest wykluczone. Nie będzie się odnosić do nierealnych ofert za tego piłkarza - powiedział dla serwisu spox.com.

Bayern Monachium jest gotowy pobić dla niego wiele rekordów. Kai Havertz to zabójcza mieszanka

- To talent, jaki zdarza się raz na 100 lat. To normalne, że w pewnym momencie będzie chciał odejść - powiedział Rudi Voeller, dyrektor sportowy Bayeru Leverkusen. Trener Peter Bosz twierdzi, że "nie trzeba być futbolowym ekspertem, by wiedzieć, że Kai to znakomity piłkarz". - Mesut Oezil jest moim idolem. Myślę, że mamy podobny styl, staram się nauczyć od niego jak najwięcej - mówi Kai Havertz. Ale Oezilowi bardzo często zarzuca się brak szybkości oraz lenistwo; Havertz sprawia wrażenie jego ulepszonej wersji, bardziej przystosowanej do nowoczesnego futbolu.