Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Kuriozalne sceny na boisku. Brutalne faule, czerwona kartka i starcie piłkarzy z arbitrem. Wszystko w 45 sekund [WIDEO]

Kilka ostrych fauli, jedna czerwona kartka, kłótnie z arbitrem i przypadkowy cios sędziego, powalający jednego z piłkarzy. To wszystko zdarzyło się w 45 sekund Almagro z Central Cordoba, rozegranego w ramach półfinału baraży o awans do pierwszej ligi argentyńskiej.

"Południowoamerykański futbol jest niesamowity" - brzmiał jeden z komentarzy pod filmikiem umieszczonym na Twitterze. Wynikał on z tego, co na tym filmiku się działo, choć krótko słowami trudno to opisać.  Jedna z akcji zamieniła się w serię absurdalnych, śmiesznych, dziwnych, a chwilami nawet groźnych wydarzeń.

Zobacz wideo

Wideo pochodzi z serwisu VOD

Wszystko zaczęło się od momentu, w którym pomocnik Cordoby ostrym wejściem spowodował upadek rywala. Później wydarzenia wymknęły się już spod kontroli, a faulowali niemal wszyscy. W pewnym momencie jeden z piłkarzy oberwał nawet od sędziego, który niechcacy uderzył go łokciem w twarz, podczas pokazywania czerwonej kartki innemu zawodnikowi.

Po obulikowaniu nagrania całej sytuacji, kibice rozpoczęli dyskusję nad "wyjątkowością" południowoamerykańskiej piłki nożnej. "Jest niesamowita" - pisał jeden z użytkowników Twittera. "Południowoamerykańska piłko nożna - nigdy się nie zmieniaj" - dodawał inny.

Mecz zakończył siię zwycięstwem Cordoby (2:1), która wygrała także pierwsze spotkanie z Almagro. Piłkarze Gustavo Coleoniego w finale baraży o awans do pierwszej ligi zmierzą się z CA Sarmiento.

Więcej o:
Komentarze (9)
Kuriozalne sceny na boisku. Brutalne faule, czerwona kartka i starcie piłkarzy z arbitrem. Wszystko w 45 sekund [WIDEO]
Zaloguj się
 • plkibic

  Oceniono 1 raz 1

  Takich sędziów powinni gazowa. Sam dopuścił do tej sytuacji. Tam były 3 wejścia na czerwień a on grać dalej... Brak slow

 • Flash1337 1337

  Oceniono 1 raz 1

  Akcja troszku niczym w lidze szkockiej. Może kupili kilku Szkotów i trafili na siebie.

 • koszernywieprz

  Oceniono 1 raz 1

  Tam symulki są już chyba genetyczne...Tak jak ten debil który upadł po muśnięciu (a może nawet nie) przez sedziego przy machaniu kartką. Natomiast nie wiadomo dlaczego sędzia puszczał grę po kolejnych faulach. No to miał.

 • frankyy

  Oceniono 1 raz 1

  piękno sportu

 • tom-pek

  Oceniono 3 razy 1

  dzikie ludzie

 • chimi-churi

  Oceniono 2 razy 0

  Gdy u nas jedno podwórko grało z drugim sceny były podobne. Tylko sędziego nie mieliśmy bo nikt nie chciał nim być😂

 • janbar22

  0

  Piłka nożna zmierza w obecnym kształcie ku upadkowi. Ale przynajmniej robi to w komiczny sposób.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX