Neymar ośmieszony przez 19-latka! Filmik jest hitem internetu [WIDEO]

Reprezentacja Brazylii rozpoczęła przygotowania do Copa America, podczas którego zagra w fazie grupowej z Boliwią, Wenezuelą i Peru. Na jednym z treningów Canarinhos nagrano świetną sztuczkę, jaką 19-letni Weverton Guilhere oszukał Neymara.

Brazylijczycy od 12 lat czekają na triumf w Copa America. Ostatni raz wygrali rozgrywki w 2007 roku, ale teraz stają przed wielką szansą, bo turniej odbędzie się na ich terenie. Do końcowego sukcesu "Canarinhos" ma zaprowadzić Neymar, choć jego rola w zespole ostatnio straciła na znaczeniu. Świadczy o tym fakt odebrania mu opaski kapitańskiej i przekazania jej Daniemu Alvesovi.

Zobacz wideo

Wideo pochodzi z serwisu VOD

Wideo z Neymarem hitem internetu

W ostatnich godzinach o Neymarze mówi się jednak nie tylko ze względu na utratę opaski kapitańskiej, ale także przez to, co stało się na treningu brazylijskiej kadry. W jednej z akcji podczas wewnętrznej gierki, której nagranie opublikował portal globoesporte.com, Neymar chciał odebrać piłkę zawodnikowi drużyny przeciwnej, Wevertonowi. 19-letni zawodnik Cruzeiro bez trudu ograł jednak gwiazdora PSG, posyłając mu piłkę między nogami.

Wideo bardzo szybko stało się hitem internetu. W kilkanaście godzin zebrało ponad milion wyświetleń.

Więcej o: