Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Adam Nawałka bardzo blisko legendarnego klubu! Wkrótce rozpocznie negocjacje

Jak informuje ukraiński portal "Zbirna", Adam Nawałka jest głównym kandydatem do przejęcia legendarnego ukraińskiego klubu - Dynama Kijów. Polak może objąć drużynę przed nowym sezonem.

Ukraińskie media donoszą, że Adam Nawałka wkrótce rozpocznie negocjacje z Dynamem Kijów. Portal "Zbirna", który powołuje się na własne informacje twierdzi, że polski trener jest głównym kandydatem na to stanowisko. 

Zobacz wideo

Obecnie  szkoleniowcem ukraińskiego klubu jest Aleksandr Chackiewicz. Trener przejął klub w czerwcu 2017 roku. W pierwszym sezonie pracy zdobył wicemistrzostwo, a obecne rozgrywki również skończy na drugim miejscu. Władze klubu nie są jednak zadowolone ze stylu gry i z większej niż przed rokiem straty do Szachatara Donieck. Umowa obecnego szkoleniowca Dynama wygasa wraz z końcem sezonu i nie zostanie przedłużona. 

Ukraiński portal przypomina, że Nawałka zasłynął z pięcioletniego prowadzenia reprezentacji Polski, a ostatnio prowadził Lecha Poznań, z którym rozwiązał umowę 31 marca 2019 roku.  Wcześniej prowadził m.in. Górnika Zabrze, Wisłę Kraków czy Zagłębie Lubin.