Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Oficjalnie: Paweł Wszołek odchodzi z Queens Park Rangers

Paweł Wszołek kończy swoją przygodę w Queens Park Rangers. Londyński klub poinformował, że nie zamierza przedłużyć kontraktu z polskim skrzydłowym. Wszołek to nie jedyny zawodnik, który opuści QPR.
Zobacz wideo

Umowa Pawła Wszołka z Queens Park Rangers obowiązuje do 30 czerwca. Klub, w oficjalnym komunikacie, poinformował, że nie zamierza przedłużać kontraktu z 27-letnim skrzydłowym. Zawodnik trafił na Loftus Road w 2016 roku z Hellas Verona – początkowo w ramach wypożyczenia, a w 2017 r. QPR zdecydowało się na transfer definitywny (2 mln euro). 

Paweł Wszołek odchodzi z Queens Park Rangers. To nie jedyny zawodnik, który opuści Loftus Road

Poza Wszołkiem, władze Qeens Park Rangers zdecydowały się nie parafować nowych umów z kolejnymi czterema zawodnika. 30 czerwca z klubem pożegnają się jeszcze: Jake Bidwell, Alex Baptiste, Joel Lynch i Jordan Cousins. 

Wszołek rozegrał w sumie dla QPR (liga i puchary) 113 spotkań, w których strzelił 11 bramek i zanotował 13 asyst. „Rangersi” w zakończonym już sezonie Championship zajęli 19. miejsce w tabeli. W obecnych rozgrywkach 11-krotny reprezentant Polski wystąpił w 38 ligowych meczach, w których strzelił 4 bramki i dołożył tyle samo asyst.