Sekcja Piłkarska #11. Wisła Kraków stawia na młodzież, wielkie kontrowersje w hicie [ZAPOWIEDŹ]

Wisła Kraków i stawianie na młodzież. Kontrowersje w meczu Lechia - Legia, w którym goście zjedli gospodarzy w drugiej połowie. Ernesto Valverde w Barcelonie i Ajax, który walczy o zwycięstwo w Lidze Mistrzów. Na te i inne tematy Paweł Wilkowicz i Sebastian Staszewski porozmawiają z Maciejem Stolarczykiem i Łukaszem Wiśniowskim w jedenastym odcinku Sekcji Piłkarskiej. Start o 20:00 na Sport.pl i Gazeta.pl
Zobacz wideo

Program "Sekcja piłkarska" kierowany jest do szerokiego grona kibiców piłki nożnej. Porusza tematy dotyczące rozgrywek polskich i zagranicznych, prezentując różnorodny sposób ich omówienia - przystępny zarówno dla kibica bardziej mainstreamowego, jak i dla piłkarskiego analityka.

Oprócz rozmowy w programie zobaczyć możemy też wideofelieton "Przerysowany" Sebastiana Staszewskiego oraz specjalne wydania znanych już formatów wideo Sport.pl: wywiad "Dogrywka" Dominika Wardzichowskiego i analityczny program "W polu K" Konrada Fersztera i Piotra Majchrzaka.

W poniedziałkowym odcinku programu, który będzie nadawany na żywo na Sport.pl i Gazeta.pl o godz. 20:00, prowadzący Paweł Wilkowicz i Sebastian Staszewski porozmawiają z trenerem Wisły Kraków Maciejem Stolarczykiem, a także z Łukaszem Wiśniowskim. Dodatkowo pytania za pośrednictwem mediów społecznościowych będą mogli zadawać także widzowie.

Fani, którzy nie obejrzą programu w chwili emisji, będą mogli odtworzyć nagranie w serwisie i na portalu.

Więcej o: