Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Kibice Widzewa pobili w loży VIP sponsora Radomiaka. Znanemu muzykowi zabrali szalik [WIDEO]

Jeden ze sponsorów Radomiaka został we wtorek pobity na loży VIP przez kibiców Widzewa. Mężczyzna, mający złamaną rękę na temblaku, otrzymał ciosy pięścią w twarz. Wezwana została karetka. Fani gospodarzy zaatakowali także piosenkarza Szymona Wydrę oraz obrażali prezydenta Radomia.
Zobacz wideo

Środowe spotkanie Widzewa z Radomiakiem w drugiej lidze nie przyniosło wielkich sportowych emocji. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem. Dużo "ciekawiej" było na trybunach po zakończeniu spotkania. Do loży VIP wdarła się grupka kibiców Widzewa, którzy wykrzykiwali w stronę gości z Radomia: "Pachołki Legii", "Kto z Radomiaka wyp...ać", "Tu rządzi Widzew". Jeden z fanów rozbił butelkę i groził zebranym tzw. tulipanem. Według świadków, działo się to pod nieobecność ochrony, która miała gdzieś zniknąć. 

Sponsor Radomiaka pobity do krwi

Gdy goście z Radomia opuszczali lożę, jeden z nich został kilkukrotnie uderzony. Otrzymał ciosy pięścią w twarz, aż polała się krew. Jak informuje portal radom24.pl, mężczyzną, który został zaatakowany, był jeden ze sponsorów Radomiaka, który miał złamaną rękę na temblaku.

Po zdarzeniu na miejsce wezwana została karetka. Świadkowie donoszą, że popychano także Jerzego Figasa, honorowego prezesa Radomskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. Ostatecznie przedstawiciele Radomiaka eskortowani byli ze stadionu do samochodów przez policję. Delegat PZPN został już o sytuacji poinformowany. Sprawą zajmie się Komisja PZPN. Po spotkaniu na trybunie VIP obrażany był także prezydent Radomia Radosław Witkowski.

Szymon Wydra także zaatakowany

Przed meczem zaatakowany został także Szymon Wydra, prywatnie kibic drużyny gości. Gdy piosenkarz robił sobie zdjęcia z fanami Widzewa, jeden z nich zabrał mu szalik Radomiaka. Później w trakcie spotkania sympatycy gospodarzy chwalili się zdobytym szalikiem. 

Radomiak jest liderem drugiej ligi i ma 55 pkt po 30. kolejkach. Widzew Łódź jest drugi i traci 4 punkty.