Sekcja Piłkarska #10. Piast pogodzi Legię i Lechię w wyścigu po mistrzostwo Polski? Waldemar Fornalik gościem najnowszego odcinka Sekcji Piłkarskiej

Walka o mistrzostwo Polski wchodzi w decydującą fazę. Kiedy wszyscy zachodzą w głowę, czy po tytuł sięgnie Legia Warszawa czy Lechia Gdańsk, za ich plecami czai się niemniej groźny Piast. Czy gliwiczanie są w stanie doprowadzić do sensacji i zdobyć mistrzostwo kraju? Na to i na inne pytania odpowie trener Piasta Waldemar Fornalik. Poza nim gościem Pawła Wilkowicza i Sebastiana Staszewskiego w dziesiątym odcinku Sekcji Piłkarskiej będzie Tomasz Ćwiąkała, dziennikarz Canal+ Sport.
Zobacz wideo

Program "Sekcja piłkarska" kierowany jest do szerokiego grona kibiców piłki nożnej. Porusza tematy dotyczące rozgrywek polskich i zagranicznych, prezentując różnorodny sposób ich omówienia - przystępny zarówno dla kibica bardziej mainstreamowego, jak i dla piłkarskiego analityka.

Oprócz rozmowy w programie zobaczyć możemy też wideofelieton "Przerysowany" Sebastiana Staszewskiego oraz specjalne wydania znanych już formatów wideo Sport.pl: wywiad "Dogrywka" Dominika Wardzichowskiego i analityczny program "W polu K" Konrada Fersztera i Piotra Majchrzaka.

Fani, którzy nie obejrzą programu w chwili emisji, będą mogli odtworzyć nagranie w serwisie i na portalu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.