Sekcja Piłkarska #9. Co zmieniło się w Legii po odejściu Sa Pinto? Marek Saganowski odpowie w nowym odcinku Sekcji Piłkarskiej

Co zmieniło się w Legii po odejściu Ricardo Sa Pinto? Czy wypowiedź prezesa Dariusza Mioduskiego o zwolnieniu trenera po trzech nieudanych meczach nie jest przytłaczająca? I czy Legia gra już tak, jak grać powinna? Na te i inne pytania odpowie nam Marek Saganowski, asystent trenera Aleksandara Vukovicia. Poza nim gościem Michała Gąsiorowskiego i Sebastiana Staszewskiego w dziewiątym odcinku Sekcji Piłkarskiej będzie Tomasz Ćwiąkała, dziennikarz Canal+Sport.
Zobacz wideo

Program "Sekcja piłkarska" kierowany jest do szerokiego grona kibiców piłki nożnej. Porusza tematy dotyczące rozgrywek polskich i zagranicznych, prezentując różnorodny sposób ich omówienia - przystępny zarówno dla kibica bardziej mainstreamowego, jak i dla piłkarskiego analityka.

Oprócz rozmowy w programie zobaczyć możemy też wideofelieton "Przerysowany" Sebastiana Staszewskiego oraz specjalne wydania znanych już formatów wideo Sport.pl: wywiad "Dogrywka" Dominika Wardzichowskiego i analityczny program "W polu K" Konrada Fersztera i Piotra Majchrzaka.

W poniedziałkowym odcinku programu, który będzie nadawany na żywo na Sport.pl i Gazeta.pl o godz. 20:00, prowadzący Michał Gąsiorowski i Sebastian Staszewski porozmawiają z Markiem Saganowskim i Tomaszem Ćwiąkałą o Legii Warszawa. Co zmieniło się w niej po odejściu Ricardo Sa Pinto? Czy wypowiedź prezesa Dariusza Mioduskiego o zwolnieniu trenera po trzech nieudanych meczach nie jest przytłaczająca? I czy Legia gra już tak, jak grać powinna? Te, a także wiele innych tematów znajdziemy w wieczornym programie. Dodatkowo pytania za pośrednictwem mediów społecznościowych będą mogli zadawać także widzowie.

Fani, którzy nie obejrzą programu w chwili emisji, będą mogli odtworzyć nagranie w serwisie i na portalu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.