Tak W³oszki zaskoczy³y Polki. Niezwyk³y rzut wolny i piêkny gol [WIDEO]

Polki zremisowa³y z W³oszkami w sparingowym spotkanu na stadionie w Lublinie. Gospodynie straci³y gola w niecodzienny sposób.

Włoszki objęły prowadzenie w 25. minucie, a bramkę zdobyła piłkarka Juventusu Valentina Cernoia, klubowa koleżanka Aleksandry Sikory. Cernoi popisała się pięknym strzałem z rzutu wolnego.

Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie sposób, w jaki - tuż przed strzałem - ustawiły się pozostałe reprezentantki Włoch, które kompletnie zmyliły Polki.

Cztery minuty później bramkę wyrównującą zdobyła Ewa Pajor, największa gwiazda w zespole Miłosza Stępińskiego. Później nie padły już żadne gole, a mecz zakończył się remisem 1:1.

We wrześniu reprezentantki Polski walczyć będą o zakwalifikowanie się na mistrzostwa Europy 2021. Na razie grają tylko w sparingach.