Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Sekcja Piłkarska #8. Co z przyszłością Ricardo Sa Pinto? Nazwisko jego następcy już znane?

Jak właściciel Legii Warszawa zareagował na porażkę z Wisłą Kraków? Czy Ricardo Sa Pinto zostanie zwolniony? Kto znajduje się na liście potencjalnych kandydatów? Na te i inne pytania odpowiedzą Dariusz Mioduski i Mateusz Święcicki w ósmym odcinku Sekcji Piłkarskiej. Program poprowadzą Paweł Wilkowicz i Sebastian Staszewski. Start o 20:00 na Sport.pl i Gazeta.pl!
Zobacz wideo

Program "Sekcja piłkarska" kierowany jest do szerokiego grona kibiców piłki nożnej. Porusza tematy dotyczące rozgrywek polskich i zagranicznych, prezentując różnorodny sposób ich omówienia - przystępny zarówno dla kibica bardziej mainstreamowego, jak i dla piłkarskiego analityka.

Oprócz rozmowy w programie zobaczyć możemy też wideofelieton "Przerysowany" Sebastiana Staszewskiego oraz specjalne wydania znanych już formatów wideo Sport.pl: wywiad "Dogrywka" Dominika Wardzichowskiego i analityczny program "W polu K" Konrada Fersztera i Piotra Majchrzaka.

W poniedziałkowym odcinku programu, który będzie nadawany na żywo na Sport.pl i Gazeta.pl o godz. 20:00, prowadzący Paweł Wilkowicz i Sebastian Staszewski porozmawiają z Dariuszem Mioduskim i Mateuszem Święcickim o Legii Warszawa. Czy Ricardo Sa Pinto zostanie zwolniony po klęsce w Krakowie? Kto może zostać jego następcą i jak Legia wypada w porównaniu z Lechem Poznań. Te, a także wiele innych tematów znajdziemy w wieczornym programie. Dodatkowo pytania za pośrednictwem mediów społecznościowych będą mogli zadawać także widzowie.

Fani, którzy nie obejrzą programu w chwili emisji, będą mogli odtworzyć nagranie w serwisie i na portalu.

Więcej o:
Komentarze (1)
Sekcja Piłkarska #8. Co z przyszłością Ricardo Sa Pinto? Nazwisko jego następcy już znane?
Zaloguj się
 • princepinot

  Oceniono 2 razy -2

  Miodulski wlasnie wzal od PiSu 12 mln na szkolke I nie mosial nawet ujawnic czy sam wylozyl jakiekoliek oieniadze. Dotacja dla prywatneij szkolki w czasach gdy nie ma pieniedzy dla nauczycieli I dla klubu ktory preferuje tylko pilkarzy z "importu".
  Problemem pilki noznej, Legii I innych klubow w Polsce jest to ze dostaja za duzo pieniedzy w postaci dotacji I .stajonow za darmo.
  Gdyby tego nie bylo nie byloby pieniedzy na zagranicznych grajkow I trenero I tak jak w wielu innych krajach gdzie takich pieniedzy nie ma grailby rodzimi pilkarze.
  Prosze porownac dotacje z tymi w innych krajach Europy, Stadiony na jakich graja kluby na przyklad w krajach obszaru bylej Jugoslawii. Dlatego z tego region kupujemy tylu graczy? Czy maja za darmo stadiony I szkolki?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX