Eliminacje mistrzostw Europy. Izrael daje popis i jest liderem naszej grupy. Tak przedstawia się tabela przed meczem reprezentacji Polski

Eliminacje Euro 2020. W drugiej kolejce spotkań grupy G Izrael wysoko pokonał naszego niedawnego rywala - Austrię - i wskoczył na pierwsze miejsce zestawienia. Reprezentacja Polski swój mecz z Łotwą rozegra o 20:45.
Zobacz wideo

Eliminacje mistrzostw Europy. Reprezentacja Izraela rozbiła Austrię i prowadzi w grupie G

Austriacy po domowej porażce z Polską mierzyli się dzisiaj z Izraelem. Nasi niedawni rywale ponownie nie popisali się formą i ulegli aż 2:4. Choć to Austriacy strzelili pierwszego gola w tym spotkaniu to później swój show dał Eran Zahavi, który strzelił trzy gole. Przy stanie 4:1 na listę strzelców wpisał się jeszcze Marco Arnautović, jednak drużyna Franco Fody nie uchroniła się przed drugą porażką w eliminacjach mistrzostw Europy 2020. 

O 20:45 mecz z reprezentacją Łotwy rozegra Polska, a dotychczasowy lider Grupy G - Macedonia - zmierzy się na wyjeździe ze Słowenią.

Eliminacje Euro 2020 - Grupa G

Po wysokiej wygranej z Austrią Izrael, z dorobkiem 4 punktów, przewodzi aktualnie grupie G. Druga jest Macedonia, a trzecie miejsce zajmuje Polska. 

Tabela Grupy G po meczu Izrael - AustriaTabela Grupy G po meczu Izrael - Austria UEFA.COM

Więcej o: