Eliminacje mistrzostw Europy 2020. W szlagierze Holandia zagra z Niemcami. Gdzie oglądać mecze eliminacji ME? Transmisja TV, stream online, na żywo, terminarz 22-24.03.2019

Eliminacje mistrzostw Europy 2020. W czwartek rozpoczęły się eliminacje do mistrzostw Europy 2020. W weekend swoje mecze rozegra m.in. Francja, Portugalia, Anglia i Hiszpania. Gdzie oglądać mecze eliminacji Euro 2020?
Zobacz wideo

Eliminacje Euro 2020 rozpoczęły się w czwartek. Na inaugurację Polska zdobyła 3 punkty

Walka o udział w mistrzostwach Europy rozpoczęła się udanie dla reprezentacji Polski. W wyjazdowym meczu z Austrią nasza reprezentacja wygrała 1:0. Gola w 68. minucie zdobył Krzysztof Piątek. W pozostałych spotkaniach Grupy G Macedonia pokonała Łotwę 3:1, a Izrael zremisował ze Słowenią 1:1. W innych Grupach swoje mecze wygrały m.in.: reprezentacja Belgii, Holandii i Chorwacji. 

Eliminacje Euro 2020. Tabela grupy G po pierwszej kolejce spotkańEliminacje Euro 2020. Tabela grupy G po pierwszej kolejce spotkań UEFA.COM

W niedzielę drużyna Jerzego Brzęczka podejmie na Stadionie Narodowym Łotwę. Austria wyjedzie na mecz do Izraela, a Słowenia zagra na własnym obiekcie z Macedonią. 

Eliminacje Euro 2020. W weekend na boisku zobaczymy czołowe reprezentacje rankingu FIFA

W piątek (22 marca) zmagania w eliminacjach Euro 2020 rozpoczną mistrzowie świata. Reprezentacja Francji zagra na wyjeździe z Mołdawią (Grupa H). Aktualni mistrzowie Europy – Portugalczycy przyjmą u siebie Ukrainę (Grupa B). Z kolei reprezentacja Anglii, czyli czwarta drużyna mistrzostw świata w Rosji, zmierzy się na Wembley z Czechami (Grupa A).

W sobotę (23 marca) o godzinie 15:00 wystartuje rywalizacja w Grupie D, gdy Gruzja spotka się ze Szwajcarią. Trzy godziny później pierwszy gwizdek rozbrzmi w pojedynku Gibraltaru z Irlandią.

Na inaugurację zmagań w Grupie F Szwedzi zagrają z Rumunią, a faworyt stawki – Hiszpania – „ugości” Norwegię. Również w sobotę do gry wejdzie nasz niedawny rywal w Lidze Narodów – reprezentacja Włoch. Jej przeciwnikiem będzie Finlandia. W innym meczu Grupy J Liechtenstein spróbuje przeciwstawić się Grecji. 

Walijczycy rozpoczną eliminacje mistrzostw Europy 2020 w niedzielę, domowym meczem ze Słowacją (Grupa E). Wtedy też Belgowie, którzy zdążyli zdobyć już 3 punkty w Grupie I (wygrana z 3:1 z Rosją), będą chcieli podtrzymać dobrą passę w pojedynku z Cyprem. 

Holandia - Niemcy. Szlagierowy mecz Grupy C zaplanowano na niedzielę

Hitem weekendowych meczów eliminacji Euro 2020 będzie bez wątpienia starcie reprezentacji Holandii i Niemiec. Dla naszych zachodnich sąsiadów będzie to pierwszy mecz o punkty, natomiast Holendrzy zdążyli już wysoko pokonać Białoruś (4:0). Przypomnijmy, że w jesiennych meczach Ligi Narodów „Oranje” potrafili rozbić Niemców 3:0. 

Eliminacje ME 2020. Gdzie oglądać mecze czołowych reprezentacji Starego Kontynentu? Transmisja TV, stream online, na żywo, terminarz

Transmisję TV weekendowych meczów eliminacji mistrzostw Europy przeprowadzą: Polsat Sport oraz TVP. W Internecie spotkania obejrzymy na stronie sport.tvp.pl, w aplikacji TVP Sport oraz na platformach Ipla i NC+GO. Poniżej zamieszczamy harmonogram transmisji

Piątek, 22 marca

Anglia - Czechy (Grupa A) – godz. 20:45 – Polsat Sport, TVP 1, TVP Sport, sport.tvp.pl, aplikacja TVP Sport, Ipla, NC+GO. Studio przed meczem rozpocznie się o godz. 20:15 (TVP Sport).

Mołdawia - Francja (Grupa H) – godz. 20:45 – Polsat Sport News, Ipla, NC+GO

Portugalia - Ukraina (Grupa B) – godz. 20:45 – Polsat Sport Extra, Ipla, NC+GO

Sobota, 23 marca

Gruzja - Szwajcaria (Grupa D) – godz. 14:50 – Polsat Sport News, Ipla, NC+GO

Gibraltar - Irlandia (Grupa D) – godz. 17:50 – Polsat Sport News, Ipla, NC+GO

Szwecja - Rumunia (Grupa F) – godz. 17:50 – Polsat Sport, Ipla, NC+GO

Hiszpania - Norwegia (Grupa F) – godz. 20:35 – Polsat Sport, Ipla, NC+GO

Liechtenstein - Grecja (Grupa J) – godz. 20:35 – Polsat Sport News, Ipla, NC+GO

Włochy - Finlandia (Grupa J) – godz. 20:35 – Polsat Sport Extra, Ipla, NC+GO

Niedziela, 24 marca

Walia - Słowacja (Grupa E) – godz. 14:50 – Polsat Sport News, Ipla, NC+GO

Izrael - Austria (Grupa G) – godz. 17:50 – Polsat Sport News, Ipla, NC+GO

Cypr - Belgia (Grupa I) – godz. 20:35 – Polsat Sport News, Ipla, NC+GO

Holandia - Niemcy (Grupa C) – godz. 20:35 – Polsat Sport Extra, Ipla, NC+GO

Polska - Łotwa (Grupa G). Studio – 18:00 (Polsat Sport); 18:05 (TVP Sport). Transmisja meczu – 20:35 (Polsat Sport, TVP 1, TVP Sport, sport.tvp.pl, aplikacja TVP Sport, Ipla, NC+GO).

Więcej o: