Polski napastnik zachwyca w nowym klubie! Pięć goli w siedmiu meczach

Karol Świderski strzelił swojego piątego gola w siódmym występie w PAOK-u Saloniki! Jego zespół wygrał 3:0 z Atromitosem.

Karol Świderski wszedł na boisko w 80. minucie, by strzelić gola już dwie minuty później! PAOK dzięki zwycięstwu umocnił się na pozycji lidera ligi greckiej. W 24 kolejkach zdobył 64 punkty i wyprzedza drugi Olympiakos o 10 punktów (Olympiakos rozegrał o jeden mecz mniej).

Świderski tym samym strzelił już pięć goli dla PAOK-u, mimo że na boisku przebywał przez zaledwie 288 minut - co oznacza, że zdobywa jedną bramkę co 53,6 minut. Do tego dołożył jedną asystę. Zimą odszedł z Jagiellonii Białystok za około dwóch milionów euro. Podpisał 3,5-letni kontrakt i odmówił Genoi, która widziała w nim następcę Krzysztofa Piątka.