"Sekcja Piłkarska" #1. Trener Bayernu podjął kluczową decyzję, po której forma Lewandowskiego eksplodowała

Od 11 lutego br. co poniedziałek o 20:00 na Sport.pl i Gazeta.pl na żywo emitowany jest nowy piłkarski format wideo "Sekcja piłkarska". Dzisiejszy program prowadzili dziennikarze Sport.pl - redaktor naczelny Paweł Wilkowicz i Michał Gąsiorowski, a gośćmi byli trener Wisły Płock Kibu Vicuna i dziennikarz Łukasz Wiśniowski. Program wideo dostępny pod leadem
Zobacz wideo

Program "Sekcja piłkarska" kierowany jest do szerokiego grona kibiców piłki nożnej. Będzie poruszać tematy dotyczące rozgrywek polskich i zagranicznych, prezentując różnorodny sposób ich omówienia - przystępny zarówno dla kibica bardziej mainstreamowego, jak i dla piłkarskiego analityka.

Oprócz rozmowy w programie zobaczymy też wideofelieton "Przerysowany" Sebastiana Staszewskiego oraz specjalne wydania znanych już formatów wideo Sport.pl: wywiad "Dogrywka" Dominika Wardzichowskiego i analityczny felieton "W polu K" Konrada Fersztera i Piotra Majchrzaka.

Program "Sekcja piłkarska" jest nadawany na żywo na Sport.pl i Gazeta.pl co poniedziałek o godz. 20:00. Każdy odcinek potrwa około 40-45 minut. Fani piłki nożnej, którzy nie obejrzą go w chwili emisji, będą mogli odtworzyć nagranie w serwisie i na portalu.

Więcej o:
Copyright © Agora SA