Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Wojciech Szczęsny chce wybudować pałac w Zakopanem. Ale kwota

Wojciech Szczęsny przymierza się do budowy pałacu na Podhalu. Bramkarz reprezentacji Polski oglądał wspólnie z rodziną działkę za ponad dwa miliony złotych - informuje "Super Express".
Zobacz wideo

Wojciech Szczęsny odwiedził Zakopane, ale nie tylko z powodu wypoczynku. Bramkarz reprezentacji Polski spotkał się z agentem nieruchomości i oglądał działki na Podhalu. Jedna spodobała mu się szczególnie. Znajduje się w Olczy (wschodniej części Zakopanego) i ma powierzchnię 60 arów. Jest warta ponad dwa miliony złotych - informuje "Super Express". Dziennikarze tej gazety są przekonani, że Szczęsny chce na niej wybudować prawdziwy pałac.

 

- Wybudowanie willi, wyposażenie jej, formalności to koszt ok. 3 mln złotych. Znając zamiłowanie pary do luksusu i drogich dodatków, możemy założyć, że i ta kwota zostanie przekroczona - czytamy w "Super Expressie", gdzie można zobaczyć zdjęcia Szczęsnego podczas wybierania nieruchomości. Łączny koszt inwestycji ma przekroczyć pięć milionów złotych.

Wojciech Szczęsny jest piłkarzem Juventusu. W tym sezonie rozegrał 25 meczów w barwach włoskiego klubu. Wpuścił 18 goli, 13 razy zachował czyste konto.

Więcej o: