Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Grzegorz Krychowiak poproszony o wskazanie trzech najlepszych piłkarzy, z jakimi grał. Pominął Lewandowskiego

Grzegorz Krychowiak w rozmowie z klubową telewizją Lokomotiwu Moskwa wskazał trzech najlepszych piłkarzy, z którymi grał w swojej karierze. Pomocnik najbardziej zaskoczył tym, że nie wymienił wśród nich Roberta Lewandowskiego.
Zobacz wideo

Krychowiak nie wymienił Lewandowskiego, którego chwilę wcześniej komplementował. 29-latek wypowiedział się także na temat formy i błyskawicznego rozwoju Krzysztofa Piątka. - Dlaczego Robert Lewandowski jest jednym z najlepszych napastników na świecie? Bo strzela dużo goli. Krzysztof Piątek? W przyszłości może być gwiazdą. Jest młody, ma duże umiejętności. Wszystko zależy od niego - stwierdził 29-latek.

Po chwili zawodnik został poproszony o wskazanie trójki najlepszych piłkarzy, z którymi miał okazję zagrać w swojej karierze. - Wojciech Szczęsny, Ever Banega i Marco Veratti - przyznał pomocnik. Swoją odpowiedzią nieco zaskoczył, bo w wymienionym gronie zabrakło Lewandowskiego, kapitana reprezentacji Polski. Zaskoczyć może także brak Neymara, z którym Krychowiak grał w Paris Saint-Germain.

Krychowiak aktualnie przebywa na wypożyczeniu do Lokomotwu. Dla rosyjskiego zespołu w tym sezonie rozegrał już 24 mecze, w których strzelił jednego gola i zaliczył cztery asysty. Po sezonie najprawdopodobniej zostanie wykupiony z PSG.