Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Jarosław Jach zawodnikiem Sheriffa Tyraspol

Jarosław Jach zawodnikiem mołdawskiego Sheriffa Tyraspol. 24-letni środkowy obrońca trafił tam na zasadzie półrocznego wypożyczenia z Crystal Palace.
Zobacz wideo

Jeszcze rok temu Jarosław Jach przechodził z Zagłębia Lubin do grającego w Premier League Crystal Palace. Na Wyspach zawodnik jednak się nie odnalazł i przez ponad cztery miesiące nie doczekał się debiutu w pierwszym zespole.

Szansą dla Jacha miało być wypożyczenie do pierwszej ligi tureckiej, a konkretnie do Caykur Rizespor. Miało, ale nie było. 24-letni środkowy obrońca wystąpił w zaledwie pięciu meczach ligowych oraz czterech pucharu kraju. W czwartek turecki klub poinformował o skróceniu wypożyczenia piłkarza, który w Caykur Rizespor miał grać do końca obecnego sezonu.

Jach wrócił do Crystal Palace, ale nie miał tam najmniejszych szans na grę. W sobotę dowiedzieliśmy się, że środkowy obrońca najbliższe pół roku spędzi na kolejnym wypożyczeniu. Tym razem Polak trafił do ligi mołdawskiej, do Sheriffa Tyraspol.

Nowy klub Jacha jest liderem ligi mołdawskiej. Po 28 kolejkach Sheriff ma na koncie 63 punkty i aż o 18 "oczek" wyprzedza Milsami Orhei oraz Petrocub.

Więcej o: