Fantastyczny gol z przewrotki w 2. Bundeslidze! [WIDEO]

Kapitalnym uderzeniem w meczu Unionu Berlin z FC Koeln popisał się zawodnik gospodarzy - Marcel Hartel. Niemiec zdobył bramkę przewrotką już w 25. sekundzie spotkania!

Nie minęła jeszcze minuta meczu 19. kolejki 2. Bundesligi między Unionem Berlin a FC Koeln, kiedy Marcel Hartel otrzymał dośrodkowanie z prawej strony, doskonale przyjął piłkę i w jeszcze lepszym stylu, przewrotką dał prowadzenie gospodarzom.

Niemiec popisał się fenomenalnym uderzeniem i strzelił przepięknego gola już w 25. sekundzie meczu!

Mecz zakończył się wygraną Unionu 2:0. Drugą bramkę dla berlińczyków zdobył stoper - Florian Huber. W zwycięskiej drużynie 90 minut w bramce spędził Polak - Rafał Gikiewicz.

Po 19. kolejkach 2. Bundesligi na prowadzeniu jest Hamburger SV, który ma 40 punktów na koncie. Cztery "oczka" mniej ma drugie FC Koeln, które z kolei ma dwa punkty przewagi nad Unionem.

Do 1. Bundesligi awansują dwie pierwsze drużyny. Trzecia zagra w barażu z 16. zespołem 1. Bundesligi.