Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Premier League. Artur Boruc zwyzywany przez kibica po zwycięskim meczu

Artur Boruc, bramkarz Bournemouth, podzielił się za pośrednictwem swojego konta na Facebooku wiadomościami, które otrzymał po zachowaniu czystego w wygranym meczu z Chelsea (4-0).
Zobacz wideo

Artur Boruc zachował w środę czyste konto w wygranym meczu z Chelsea. Jego interwencje niejednokrotnie uratowały jego zespół przed stratą bramki. Za pośrednictwem swojego konta na Facebooku, polski bramkarz podzielił się treścią wiadomości, które otrzymał od mężczyzny, który po postawieniu zakładu u bukmacherów mógł wygrać 15 tys. euro. Gdy stracił szansę na zysk, postanowił wyrazić swoje niezadowolenie w kierunku Polaka.

Wiadomości skierowane do Artura BorucaWiadomości skierowane do Artura Boruca facebook.com

- Ty s..., zniszczyłeś mi marzenia swoimi interwencjami dziś wieczorem, nienawidzę Cię, teraz jestem biedny, p... się. Mogłem wygrać 15000 euro! P... idioto! - tak brzmiały wiadomości, które otrzymał Boruc. 

Artur Boruc doceniony za mecz z Chelsea

- Boruc grał znakomicie, a jego obrona strzału Kovacicia była światowej klasy - chwalił Polaka na pomeczowej konferencji Eddie Howe, trener Bournemouth. Interwencję polskiego bramkarza doceniły także brytyjskie media.