Kamil Grosicki znowu może mieć szaloną końcówkę okienka transferowego. Chcą go dwa kluby

Kamil Grosicki ponownie może zostać bohaterem ostatniego dnia okienka transferowego. Piłkarzem Hull City zainteresowane są klub Kamila Glika AS Monaco i angielskie Middlesbrough.
Zobacz wideo

Podobnie jak w sierpniu zeszłego roku, Kamil Grosicki może stać się bohaterem ostatniego dnia okienka transferowego. Po nieudanym transferze do Turcji, usługami piłkarza Hull City są zainteresowane AS Monaco oraz Middlesbrough. Polak w ostatnich tygodniach może cieszyć się bardzo wysoką formą, gdy w ostatnich dziewięciu meczach zdobył trzy bramki i zaliczył pięć asyst. 

Zdaniem dziennikarzy Football Insider, Francuzom zależy na transferze Grosickiego, aby zwiększyć swoje nadzieje na utrzymanie w Ligue 1. Thierry Henry został zastąpiony przez Leonardo Jardima na stanowisku trenera, a przyjście Polaka ma być kolejnym krokiem naprzód. Middlesbrough z kolei podobnie jak Hull City, walczy o awans do Premier League. Znajdują się obecnie na 5. miejscu w tabeli, które daje im prawo gry w barażach o awans. 

To nie pierwsza sytuacja, kiedy Kamil Grosicki może ostatniego dnia okienka transferowego zmienić klub. W zeszłym roku trwały zaawansowane rozmowy z Bursasporem, jednak ostatecznie temat transferu upadł, gdy pojawiła się oferta ze Sportingu Lizbona. Tuż po Euro 2016, Polak mógł przejść do Burnley, wydawało się nawet, że wszystko zostało załatwione. Wtedy jednak również z przenosin Grosickiego nic nie wyszło, a pomocnik pół roku później przeniósł się do Hull City.

Więcej o: