Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Kontrowersyjny wicepremier Włoch zażartował z transferu Krzysztofa Piątka

- Jestem szczęśliwy, że odszedł. Nie lubię politycznych i piłkarskich najemników - w takich słowach minister spraw wewnętrznych Włoch, Matteo Salvini opisał odejście Gonzalo Higuaina z AC Milan. Poruszył także temat Krzysztofa Piątka.
Zobacz wideo

Matteo Salvini, który słynie z kontrowersyjnych wypowiedzi dotyczących imigrantów, nie szczędził słów w kierunku Gonzalo Higuaina, który opuścił AC Milan i przeszedł do Chelsea. - Wyglądał jak prawdziwy najemnik i nie będzie tu nigdy mile widziany. Sądzę, że Milan jest znacznie silniejszy bez niego. Jestem szczęśliwy, że odszedł. Zniknął i od razu wygraliśmy. - stwierdził, odnosząc się do braku Argentyńczyka w składzie Milanu na mecz z Genoą. Salvini odniósł się także do pojawienia się w Milanie Krzysztofa Piątka. - Bardzo mi się podoba. Do tego jest obywatelem Unii Europejskiej - zażartował Włoch, zapytany, co sądzi o przejściu Polaka na San Siro. Piątek dołączył do "Rossonerich" w zeszłym tygodniu, gdzie będzie rywalizował o miejsce w składzie z Patrickiem Cutrone.

Krzysztof Piątek zagra z Napoli?

Krzysztof Piątek w pierwszym składzie Milanu, a Piotr Zieliński i Arkadiusz Milik na ławce rezerwowych Napoli - zdaniem włoskiego portalu sportmediaset.it tylko jednego Polaka zobaczymy na boisku od początku ćwierćfinałowego starcia Pucharu Włoch.