Reprezentant Polski zmienia klub! Niewypał transferowy

Arkadiusz Reca, obecnie piłkarz Atalanty, jest bardzo blisko przejścia do Frosinone. Przedstawiciele obydwu klubów spotkają się w ciągu najbliższych kilkudziesięciu godzin, aby dopiąć wszystkie szczegóły transferu reprezentanta Polski.
Zobacz wideo

Arkadiusz Reca, który od tego sezonu występuje w barwach Atalanty nie może przebić się do pierwszego składu swojego zespołu. Od początku rozgrywek Polak zagrał zaledwie 7 minut w meczu ligowym, właśnie z Frosinone, a także 90 minut w meczu z Hapoelem Hajfa w eliminacjach Ligi Europejskiej. Dużo mówi się o problemach językowych polskiego obrońcy, które mają uniemożliwiać mu odpowiedni kontakt z obecnym trenerem.

Jak informuje włoski dziennikarz Alfredo Pedulla, Reca ma trafić do Frosinone w ramach wypożyczenia jeszcze w zimowym okienku transferowym. Obecnie beniaminek Serie A zajmuje 19. pozycję w ligowej tabelki, tracąc cztery punkty do bezpiecznego miejsca, i pilnie potrzebuje wzmocnić swój skład piłkarzami mogącymi pomóc w utrzymaniu swojego miejsca w najwyższej klasie rozgrywkowej.

Arkadiusz Reca zadebiutował we wrześniu ubiegłego roku w reprezentacji Polski. Pod wodzą nowego selekcjonera, Jerzego Brzęczka, 23-latek zagrał już w 3 spotkaniach, przyczyniając się m.in. do remisu 1:1 w pierwszym meczu z Włochami w ramach Ligi Narodów. Wcześniej występował także w kadrze U-20 oraz U-21.

Więcej o: