Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Krzysztof Piątek doczekał się piosenki o sobie. To jest hit internetu!

Krzysztof Piątek, który w ciągu najbliższych kilkudziesięciu godzin powinien podpisać kontrakt z AC Milan, doczekał się humorystycznej piosenki o sobie, napisanej przez jednego z polskich fanów.
Zobacz wideo

Jeden z fanów talentu Krzysztofa Piątka zamieścił w serwisie Youtube parodię przeboju Romina Power i Al Bano "Felicita", z karykaturą polskiego napastnika, który śpiewa o swoim transferze do AC Milan. W tekście znajdują się nawiązania do Michała Probierza, trenera, u którego Piątek się rozwijał w Cracovii, Zbigniewa Bońka czy tajemniczego przelewu do Wisły Kraków. Oczywiście przykładów jest o wiele, wiele więcej.

Krzysztof Piątek ma trafić do AC Milan najpierw na zasadzie wypożyczenia, a po sezonie ma zostać wykupiony z Genoi. Kwota transferu ma zamknąć się w granicach 35-40 milionów euro. Polak ma zastąpić w zespole grającym na San Siro Gonzalo Higuaina, który ma przejść do Chelsea Londyn

 

Piątek nie podpisze kontraktu we wtorek?

Wbrew wcześniejszym informacjom, wiele wskazuje na to, że Piątek przejdzie we wtorek badania medyczne, jednak nie złoży jeszcze swojego podpisu na umowie. Kością niezgody pomiędzy klubami ma być kwota, za którą Polak opuści obecny zespół.