Arkadiusz Milik mógł przed sezonem trafić do angielskiego giganta!

Arkadiusz Milik mógł trafić przed tym sezonem do Chelsea Londyn - taką zaskakującą informację przekazał na antenie "Canale 8" włoski dziennikarz Antonio Corbo.
Zobacz wideo

Corbo otrzymał zaproszenie do "Canale 8", aby ocenić spotkanie Napoli z Lazio Rzym. Włoski dziennikarz był zachwycony postawą Milika. - Milik udowadnia swoją wartość. Polski napastnik jest silniejszy po nieszczęściach, które go spotkały w Neapolu. - Postanowił dodać jednak zdanie, którym zaskoczył wszystkich śledzących losy polskiego napastnika. - Wiecie, kto go chciał sprowadzić przed rozpoczęciem sezonu? Maurizio Sarri! - Sarri w latach 2015-2018 był pierwszym trenerem Napoli, gdzie występuje od 2016 roku Arkadiusz Milik. Wcześniej plotkowano na temat zawodników, których włoski szkoleniowiec chciał zabrać ze sobą do Chelsea, ale w tych plotkach pomijano nazwisko polskiego napastnika. 

Arkadiusz Milik w obecnym sezonie radzi sobie znakomicie. Pod wodzą nowego szkoleniowca, w 17 spotkaniach zdobył już 11 bramek, popisując się choćby kapitalnym strzałem z rzutu wolnego w ostatnim spotkaniu z Lazio Rzym. W barwach Napoli występuje także Piotr Zieliński.

Polacy na czołówkach włoskich gazet

Nie ma dnia, aby we włoskiej prasie nie było wzmianki o polskich piłkarzach z Serie A. W poniedziałek Krzysztof Piątek trafił na okładkę dziennika "La Gazzetta dello Sport", a Arkadiusz Milik jest na pierwszej stronie "Corriere dello Sport".

Więcej o: