Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Kuriozalna sytuacja. Krystian Bielik sfaulowany przez kibica swojego klubu [WIDEO]

Krystian Bielik został sfaulowany przez kibica w trakcie meczu Charlton Athletic - Accrington Stanley FC. Fan Charltonu wbiegł na murawę, poślizgnął się i sfaulował Polaka. Bielik zwijał się bólu, a wszystko zarejestrowały telewizyjne kamery.
Zobacz wideo

Krystian Bielik rozegrał w sobotę 21. spotkanie w tym sezonie. Zespół Polaka pokonał Accrington Stanley FC 1:0, a zwycięskiego gola strzelił w 93. minucie - Karlan Grant wykorzystał rzut karny. Kibice Charltonu oszaleli ze szczęścia i wbiegli na murawę. Jeden z nich cieszył się tak bardzo, że nie utrzymał równowagi, poślizgnął się i sfaulował Krystiana Bielika.

Angielskie media informują, że Polakowi nie stało się nic poważnego, ale na nagraniu widać, że reprezentant Polski U21 potrzebował chwili, żeby dojść do siebie. Krystian Bielik gra w Charltonie na wypożyczeniu z Arsenalu. Jego zespół zajmuje czwarte miejsce w League One (trzeci poziom rozgrywek w Anglii). 21-letni piłkarz strzelił w tym sezonie dwa gole i miał jedną asystę.

Krystian Bielik jest reprezentantem Polski do lat 21. W czerwcu może otrzymać powołanie od Czesława Michniewicza na młodzieżowe mistrzostwa Europy, które odbędą się we Włoszech i w San Marino. (16 - 30 czerwca 2019).