Nicki Bille Nielsen znów ma problemy z prawem

Jedna osoba została ranna, a dwie aresztowane - to efekt imprezy świątecznej, która odbyła się w mieszkaniu byłego piłkarza Lecha Poznań, Nickiego Bille Nielsena.
Zobacz wideo

Do zdarzenia doszło w Kopenhadze. Tamtejsza policja poinformowała, że została wezwana na miejsce "brutalnej imprezy." Na miejscu zdarzenia okazało się, iż jedna osoba jest ranna. Dwie inne zostały aresztowane.

Na razie nie wiadomo co dokładnie zdarzyło się w mieszkaniu Nickiego Bille Nielsena i czy sam zawodnik został aresztowany. Do mieszkania wezwani zostali jednak technicy wyspecjalizowani w pobieraniu próbek DNA.

Więzienie za seks oralny

Problemy z prawem to nie pierwszyzna dla byłego zawodnika Lecha Poznań. W czerwcu Nielsen został skazany na miesiąc więzienia przez sąd w Monako za uderzenie kobiety oraz uprawianie seksu oralnego w miejscu publicznym. Piłkarz miał zapłacić 750 euro grzywny oraz 3 tys. euro odszkodowania poszkodowanej kobiecie. O sprawie napisało francuskie L'Equipe.

Kilka dni wcześniej piłkarz został aresztowany za uderzenie kobiety, która przed jednym z barów w Monako próbowała uratować duszoną przez zawodnika 20-latkę. Duńczyk spędził noc w areszcie, rano, po wytrzeźwieniu, został zwolniony.

Przy zawodniku znaleziony blisko gram kokainy, w jego telefonie znajdowały się pornograficzne sesje zdjęciowe, fotografie posiniaczonych kobiet oraz wideo seksu oralnego na jednej z ulic w Monako.

Groźby bronią

W listopadzie Nielsen został aresztowany przez policję w Kopenhadze. Duńczyk groził bronią jednej z napotkanych osób na deptaku Stroget. Piłkarz zachowywał się agresywnie i trafił aresztu - podała telewizja TV3 Sport.

Nicki Bille reprezentował barwy Lecha Poznań w latach 2016-2018. Zagrał w 32 meczach, strzelił zaledwie cztery gole.

Ikona Sportu 2018 czytelników Sport.pl to:
Adam Bielecki i Denis Urubko
9%
Bartosz Kurek
25%
Michał Kubiak
5%
Vital Heynen
3%
Kamil Stoch
17%
Stefan Horngacher
3%
Robert Lewandowski
4%
Robert Kubica
13%
Andrzej Bargiel
3%
Justyna Święty-Ersetic
5%
Michał Haratyk
0%
Adam Kszczot
2%
Wojciech Nowicki
0%
Anita Włodarczyk
3%
A. Kobus-Zawojska, M. Springwald, M. Wieliczko i K. Zillmann
0%
Reprezentacja Polski w amp futbolu
8%
Więcej o: