Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Niesamowita oprawa kibiców FC Basel. Zaprezentowali trójwymiarową sektorówkę [WIDEO]

Kibice FC Basel przed rozpoczęciem niedzielnego spotkania z FC Zurich zaprezentowali ogromną flagę, która w zależności od kąta patrzenia czy koloru założonych okularów 3D przedstawiała inny obraz.

W meczu 17. kolejki szwajcarskiej ekstraklasy FC Basel pokonał FC Zurich 2:0 dzięki bramkom Albiana Ajetiego i Raoula Petretty. Więcej niż o samym spotkaniu, po jego zakończeniu mówi się jednak o oprawie zaprezentowanej przez kibiców gospodarzy.

Przed pierwszym gwizdkiem sędziego fani zespołu z Bazylei rozciągnęli sektorówkę, czyli wielką flagę, obejmującą w całości jedną z trybun. W zależności od kąta patrzenia czy koloru specjalnie rozdawanych fanom okularów, flaga przedstawiała coś innego.

 

Wideo prezentujące oprawę szwajcarskich kibiców błyskawicznie obiegło światowe media i zyskało popularność w serwisach społecznościowych.

Więcej o:
Komentarze (5)
Niesamowita oprawa kibiców FC Basel. Zaprezentowali trójwymiarową sektorówkę [WIDEO]
Zaloguj się
  • kumatyogier

    Oceniono 1 raz 1

    A w Polsce, jak jest dobra oprawa to milczycie na tym serwisie.. tylko piszecie o burdach Polskich! Gdzie byliscie jak Wisła miała dobra oprawe z Henrykiem Reymanem czy jak Legia miala oprawe z witrazem?

  • agenciputinawon

    Oceniono 5 razy -1

    Sądzę, że na jakimś polskim stadionie pokaże się też niedługo trójwymiarowa sektorówka: przy spojrzeniu z lewej kibole miejscowego klubu będą lali bejsbolami w łeb znienawidzonych kiboli drużyny X, a przy spojrzeniu z drugiej strony - w łeb bejsbolami będą dostawali inni wrogowie, kibole drużyny Y.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX