Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Krzysztof Król wyjaśnia sprawę listu gończego

Krzysztof Król na swoim koncie twitterowym wyjaśnił sprawę listu gończego, który wystawiła za nim komenda policji w Wodzisławiu Śląskim.

Krzysztof Król, były piłkarz m.in. Piasta Gliwice, Jagiellonii Białystok i Podbeskidzia, jest poszukiwany przez policję. Komenda w Wodzisławiu Śląskim wystawiła za nim list gończy w sierpniu. Do dziś nie wiadomo, gdzie przebywa 31-latek.

Emerytowany piłkarz wyjaśnia całą sprawę w kilku zdaniach na swoim koncie na Twitterze:

"List gończy który został wydany za moja osoba jest to skutek nie zapłaconej grzywny . Dziś grzywna została zapłacona ! A sprawa dotyczy sporu z sąsiadami w Bielsku Biała." - (pisownia oryginalna).

Krzysztof Król poszukiwany przez policję

"Grożenie innej osobie popełnieniem przestępstwa na jej szkodę lub szkodę osoby najbliższej, jeżeli groźba wzbudza w zagrożonym uzasadnioną obawę, że będzie spełniona (groźba karalna)", to treść artykułu, na podstawie którego poszukiwany jest Król, były piłkarz klubów Ekstraklasy, który w czasach juniorskich trenował w drużynie rezerw Realu Madryt (razem z Szymonem Matuszkiem i Kamilem Glikiem).

31-letni Król, który przestał grać w piłkę w styczniu ubiegłego roku, w Ekstraklasie rozegrał 96 spotkań. W amerykańskiej MLS, w barwach Montreal Impact i Chicago Fire, wystąpił natomiast w 31 spotkaniach.

Więcej o: