Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Były piłkarz klubów Ekstraklasy poszukiwany przez policję

Krzysztof Król, były piłkarz m.in. Piasta Gliwice i Jagiellonii Białystok, jest poszukiwany przez policję. Komenda w Wodzisławiu Śląskim wystawiła za nim list gończy w sierpniu. Do dziś nie wiadomo, gdzie przebywa 31-latek.

"Grożenie innej osobie popełnieniem przestępstwa na jej szkodę lub szkodę osoby najbliższej, jeżeli groźba wzbudza w zagrożonym uzasadnioną obawę, że będzie spełniona (groźba karalna)", to treść artykułu, na podstawie którego poszukiwany jest Król, były piłkarz klubów Ekstraklasy, który w czasach juniorskich trenował w drużynie rezerw Realu Madryt (razem z Szymonem Matuszkiem i Kamilem Glikiem).

Krzysztof Król poszukiwany przez policjęKrzysztof Król poszukiwany przez policję poszukiwani.policja.pl

Jako ostatnie miejsce zameldowania Króla, policja podaje Hiszpanię. W piłkę zakończył on jednak grać w Stanach Zjednoczonych. Jego ostatnim klubem była bowiem drużyna Chicago Eagles. 

31-letni Król, który przestał grać w piłkę w styczniu ubiegłego roku, w Ekstraklasie rozegrał 96 spotkań. W amerykańskiej MLS, w barwach Montreal Impact i Chicago Fire, wystąpił natomiast w 31 spotkaniach.

Więcej o: