Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Neymar zlekceważył galę Złotej Piłki. Wolał grać na komputerze

W poniedziałek France Football zorganizowało galę wręczenia Złotej Piłki. Do Paryża zjechało wielu wybitnych piłkarzy. Nie było wśród nich Neymara, który wybrał granie w popularną grę komputerową.

France Football jeszcze przed wręczeniem nagród ogłosiło, kto znalazł się w czołowej dziesiątce. Zabrakło w niej jednak Neymara, który nie miał najlepszego sezonu. Mimo wszystko wydaje się, że brak piłkarza w czołowej dziesiątce jest sporym zaskoczeniem, dlatego Neymar całkowicie zlekceważył rozdanie nagród.

Neymar po raz pierwszy od 2012 roku nie załapał się do czołowej dziesiątki Złotej Piłki, a odchodząc z Barcelony twierdził, że w PSG będzie miał większe szanse na wygranie Złotej Piłki. Warto również przypomnieć, że rok temu Neymar zajął wysokie, trzecie miejsce w rankingu Złotej Piłki. Spadek na 12 pozycję musiał więc bardzo boleć.

W mediach społecznościowych pojawiło się z kolei zdjęcie, na którym widać, jak Neymar gra z innymi internautami w grę "Call of Duty", a wszystko jest streamowane przez popularną stronę z transmisjami z gier. Zmagania Neymara oglądało ponad 60 tysięcy widzów. 

Neymar grał w Call of DutyNeymar grał w Call of Duty Twitch/screen

Zwycięzcą Złotej Piłki został Luka Modrić. Chorwat wyprzedził Cristiano Ronaldo aż o 277 pkt i został wybrany najlepszym piłkarzem 2018 roku w plebiscycie organizowanym przez "France Football". Trzecie miejsce zajął Antoine Griezmann.

---

Ada Hegerberg została pierwszą laureatką Złotej Piłki. "France Football" dla najlepszej piłkarki świata. Niestety, Norweżka na scenie usłyszała seksistowskie pytanie od jednego z prowadzących. Sprawa oburzyła światowe media.

Więcej o:
Komentarze (16)
Neymar zlekceważył galę Złotej Piłki. Wolał grać na komputerze
Zaloguj się
 • Piotr Adamczyk

  Oceniono 6 razy 6

  I po co ten news ???? Nie kumam - ja też bym wolał sobie pograć!!!!

 • t0tylk0ja

  Oceniono 5 razy 5

  Ronaldo, Messi, Neymar... ich to wszyscy muszą oklaskiwać i bić im pokłony. Kiedy oni powinni uszanować innego piłkarza to nie jadą na galę. Może i są dobrymi piłkarzami, ale jako ludzie... szkoda gadać. I oni mają być autorytetami dla naszych dzieci? Telewizje i portale ciągle ich promują. Nasza cywilizacja musi upaść jak takie bufony mają być na piedestałach..

 • Remo K

  Oceniono 2 razy 2

  Nie dostał nagrody to po co miał jechać? :) Byłby tam jako widz, a obejrzeć może również przed TV.

 • golazzo7

  0

  Neymar nie miał szans zdobycie Złotej Piłki, więc po co miałby się stawiać na gali? A to, że Brazylijczyk gra w Call of Duty, to niektórzy zapewne wiedzą, bo wszystko jest opisane w prześwietnej książce Leszka Orłowskiego o FC Barcelonie.

 • sloniostg

  0

  A co to jest bierzmowanie, że obecność na gali obowiązkowa? Nie? To morda w kubeł sport.pl

 • polak.podatnik

  0

  na komputerze też pewnie przegrał

 • aqua7x

  0

  niech wraca do slumsow...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX