Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Tragedia w klubie Grzegorza Krychowiaka i Macieja Rybusa. Młody piłkarz nie żyje

18-letni piłkarz Lokomotiwu Moskwa Aleksiej Łomakin został odnaleziony martwy w Moskwie. Policja bada okoliczności tragedii.

Jak informują rosyjskie media, Łomakin zaginął 30 listopada. Piłkarz tego dnia miał wyjść na imprezę z jednym z kolegów z drużyny. Gdy okazało się, że w nocy nie wrócił do domu, jego matka zawiadomiła policję. 

18-latek odnaleziony martwy

Niestety, piłkarz został odnaleziony martwy, co potwierdził także Lokomotiw Moskwa. Rosyjskie media podają, że przyczyną śmierci mogło być zamarznięcie, z kolei oficer prasowa moskiewskiej policji dodaje, że pierwsze oględziny wskazywały na siniaki na twarzy, co może rzucać nowe światło na sprawę śmierci.  - W tej chwili badane są przyczyny jego śmierci - pisze klub młodego piłkarza. 

- FC Lokomotiw jest zszokowany tragedią i składa kondolencje rodzinie oraz przyjaciołom Aleksieja - czytamy w informacji na stronie klubu.

Aleksiej Łomakin grał na pozycji ofensywnego pomocnika, ale jeszcze nie udało mu się zadebiutować w barwach pierwszej drużyny Lokomotiwu, w którym występują Grzegorz Krychowiak i Maciej Rybus

Więcej o: