Liga Narodów. Niemcy - Holandia. Sędzia rozpłakał się po meczu. W przerwie dowiedział się o śmierci matki

Po zakończeniu poniedziałkowego spotkania Niemiec z Holandią, kamery pokazały płaczącego Ovidiu Hategana, którego pocieszał Virgil van Dijk. Okazało się, że arbiter w przerwie meczu dowiedział się o śmierci matki.

Po zakończeniu spotkania, które Holandia zremisowała na wyjeździe z Niemcami (2:2, mimo, że gospodarze prowadzli już 2:0), telewizja pokazała, jak obrońca gości, Virgil van Dijk, pociesza płaczącego Ovidiu Hategana, który sędziował poniedziałkowe starcie.

Po meczu van Dijk zdradził w rozmowie z mediami, że Hategan płakał, bo w przerwie dowiedział się o śmierci matki. - Stał ze łzami w oczach. Powiedziałem mu, że musi być silny i że świetnie prowadził mecz. Wiem, że to niewiele, ale może choć trochę mu pomoże - przyznał obrońca.