Adam Nawałka może pracować w Chinach

Były selekcjoner reprezentacji Polski prowadzi zaawansowane rozmowy z przedstawicielami klubów Chinese Super League - informuje dziennik "Sport".

Nawałka nie przedłużył kontraktu z Polskim Związkiem Piłki Nożnej po nieudanych mistrzostwach świata w Rosji. Bez pracy pozostaje od 31 lipca 2018. Były selekcjoner reprezentacji Polski nie spieszy się z powrotem do trenerki. Dba o zdrowie, odpoczywa, a kolejne kluby sondują możliwość współpracy z 61-letni szkoleniowcem.

Najpierw była Legia Warszawa, następnie reprezentacja Armenii, a ostatnio Zagłębie Lubin. Dziennik "Sport" poinformował w piątek, że były selekcjoner prowadzi teraz zaawansowane rozmowy z przedstawicielami klubów Chinese Super League.

- Chęć zatrudnienia Nawałki zgłosił więcej niż jeden klub z chińskiej ekstraklasy, a kluczowe decyzje mają zapaść po 11 listopada, kiedy w azjatyckiej lidze rozegrana zostanie 30. kolejka kończącego się sezonu 2018 - podaje "Sport".

Adam Nawałka może pracować w ChinachAdam Nawałka może pracować w Chinach Dziennik 'Sport'

Adam Nawałka prowadził reprezentację Polski w 51 meczach. 27 wygrał, 13 zremisował, a 11 przegrał. Jako pierwszy selekcjoner w historii reprezentacji Polski awansował na mistrzostwa Europy i mistrzostwa świata.

Więcej o: