Amp Futbol. Mistrzostwa świata 2018. Kiedy mecze Polaków? [TERMINARZ, TRANSMISJE, STREAM ONLINE]

W niedzielę 28 października reprezentacja Polski w amp futbolu wygrała pierwszy mecz na mistrzostwach świata w Meksyku, pokonując 1:0 Kolumbię. Przed biało-czerwonymi jeszcze dwa spotkania fazy grupowej.

Polacy byli faworytami tego starcia. Przeważali od samego początku, ale w pierwszej połowie ani razu nie udało im się pokonać kolumbijskiego bramkarza. Dopiero po zmianie stron, w 32. minucie Polacy w końcu strzelili gola za sprawą 17-letniego Krystiana Kapłona.

Na poprzednim mundialu Polacy zajęli czwarte miejsce, rok temu na mistrzostwach Europy zajęli trzecie miejsce. Teraz, jak mówi jeden z najlepszych piłkarzy naszej kadry, Bartosz Łastowski, jadą po złoto. Tego, że Polacy pojechali po triumf pewien jest również ambasador ampfutbolistów, Robert Lewandowski. - Jesteście gotowi na wielki sukces, słońce w Meksyku świeci dla was - twierdzi.

>> Marek Dragosz dla Sport.pl: Na mundialu zagramy tak, że nikt się za nas nie będzie wstydził!

Terminarz i transmisje kolejnych meczów Polaków

Przed reprezentacją Polski jeszcze dwa mecze grupowe mistrzostw. W poniedziałek o 23:00 biało-czerwoni zagrają z Kostaryką, a we wtorek o tej samej godzinie zmierzą się z Japonią.

Wszystkie mecze reprezentacji prowadzonej przez Marka Dragosza można obejrzeć na stronie "sport.tvp.pl".

29.10, g. 23:00 - Polska - Kostaryka (transmisja: sport.tvp.pl)

30.10, g. 23:00 - Polska - Japonia (transmisja: sport.tvp.pl)