FC Barcelona - Real Madryt. Julen Lopetegui skomentował kompromitującą porażkę

FC Barcelona rozgromiłą Real Madryt aż 5:1 w El Clasico. - Jestem smutny, tak jak samo jak i cała szatnia - powiedział Julen Lopetegui po kompromitującej porażce i zapowiedział, że nadal chce prowadzić drużynę.

Jednak Julen Lopetegui prawdopodobnie zostanie zwolniony. Po 10 kolejkach Real Madryt zajmuje dopiero 9. miejsce w tabeli, przegrał pięć z ostatnich siedmiu spotkań.

W El Clasico Real i Barcelonę dzieliła różnica klas, a katem "Królewskich" okazał się Luis Suarez, strzelając hat-tricka.

Julen Lopetegui o ewentualnym zwolnieniu

- Jestem smutny, tak samo jak i cała szatnia. Jednak nadal mogę prowadzić tę grupę, jestem przekonany, że poprawimy się. Ten sezon jeszcze trwa, ale to nie ja podejmuję decyzję - powiedział Lopetegui o swoim ewentualnym zwolnieniu.

- W pierwszej połowie Barcelona była lepsza. W drugiej mieliśmy okazje do wyrównania i być może nawet zwycięstwa. Zmieniliśmy ustawienie przez kontuzję Raphaela Varane'a i wróciliśmy do gry.

- Straciliśmy nadzieje po trzecim golu. Wynik nie oddaje przebiegu spotkania. Wiem, jak działa świat futbolu. Odpowiedzialność spoczywa na barkach trenera - dodał hiszpański trener.

Więcej o: