Hat-trick Ewy Pajor. Jeden gol po strzale przewrotką!

Kobieca drużyna VfL Wolfsburg pokonała Bayer Leverkusen aż 7:0, a hat-trickiem popisała się reprezentantka Polski, Ewa Pajor. Jedną bramkę 21-latka zdobyła uderzeniem przewrotką.

Była 61. minuta meczu, kiedy gospodynie z Wolfsburga z prawej strony dośrodkowały w pole karne, a w nim kapitalną przewrotką popisała się Ewa Pajor. Reprezentantka Polski strzeliła cudownego gola, trzeciego swojego w tym meczu i szóstego dla VfL. To trzeci hat-trick Pajor w tym sezonie.

Wolfsburg wygrał to spotkanie aż 7:0, a Pajor na listę strzelczyń wpisała się też w 44. i 50. minucie.

Po siedmiu kolejkach kobiecej Bundesligi VfL Wolfsburg zajmuje pierwsze miejsce z dorobkiem kompletu - 21 punktów i bilansem bramkowym aż +34. Nad drugim Bayernem Monachium, który ma jeden mecz rozegrany mniej, drużyna Polki ma osiem punktów przewagi.

Kobieca drużyna VfL Wolfsburg jest czterokrotnym mistrzem oraz trzykrotnym wicemistrzem Niemiec. Klub Pajor pięciokrotnie zdobywał też Puchar Niemiec, a dwa razy sięgał po kobiecą Ligę Mistrzów.