Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

EA ogranicza obecność Cristiano Ronaldo w filmie promocyjnym FIFA 19

Cristiano Ronaldo został zdegradowany do drugorzędnej roli w nowym filmie promocyjnym FIFA 19. To efekt zamieszania związanego ze sprawą gwałtu, do którego miało dojść w 2009 r.

Cristiano Ronaldo został zdegradowany do drugorzędnej roli w nowym filmie promocyjnym FIFA 19.

EA Sports jest zaniepokojone sprawą Cristiano Ronaldo i ponownie wszczętym śledztwem w sprawie gwałtu. Piłkarz zniknął z materiałów promocyjnych gry FIFA 19 na stronie EA Sports. Teraz firma zmarginalizowała jego rolę w nowym filmie. 

W opublikowanym filmiku kluczowe rolę odgrywają Paulo Dybala i Kevin de Bruyne. A Cristono Ronaldo pojawia się tylko przez sekundę w ponad 1,5-minutowym filmie. Dla porównania w poprzednim dużym klipie, który został opublikowany przed mundialem, Ronaldo odgrywał kluczową rolę. 

 

Jak informuje Gamesindustry.biz, EA Sports dokładnie monitoruje sprawę Cristiano Ronaldo, który ma problem z ponownie wszczętym śledztwem w sprawie gwałtu. Portugalczyk miał się tego dopuścić w 2009 roku.

FIFA 19 nie zdecydowała się na wyrzucenie Portugalczyka z okładki gry, ale w niektórych materiałach promocyjnych (na stronie EA Sports) zniknęło zdjęcie zawodnika, a pojawiło się jedynie logo gry.
FIFA 19 nie zdecydowała się na wyrzucenie Portugalczyka z okładki gry, ale w niektórych materiałach promocyjnych (na stronie EA Sports) zniknęło zdjęcie zawodnika, a pojawiło się jedynie logo gry.

Sprawa rzekomego gwałtu Ronaldo wyszła na jaw dopiero w 2017 roku, a ujawnił ją niemiecki "Der Spiegel", który posługiwał się dokumentami wykradzionymi przez hakerów z "Football Leaks". Do zdarzenia miało dojść osiem lat wcześniej, kiedy Ronaldo podczas wakacji w Las Vegas. Wtedy, według Kathryn Mayorgi, miał ją zgwałcić w hotelu Palms Place.

Neymar w cieniu! Brazylijczyk może wrócić do Barcelony

Krzysztof Piątek zamieszany w transfery warte 100 mln euro. Część mocarstwowych planów

Franciszek Smuda wróci do Górnika Łęczna? "To realne, ale potrzebuję czasu"

Więcej o:
Komentarze (28)
EA usuwa Cristiano Ronaldo z FIFA 19. Zmarginalizowana rola w nowym filmie
Zaloguj się
 • readme.txt

  Oceniono 3 razy 3

  Ultimate football experience to skoszenie trawy na podwórku, zakup piłki do gry i gra z kolegami na świezym powietrzu.

 • maniek00021

  Oceniono 5 razy 1

  Zasra...e dzi...ki jedyne co te zera potrafią to niszczyć życie mężczyznom z zawiści że są nieudolne i nic same nie potrafią zrobić araby wiedzą jak się z tymi zerami obchodzić.

 • skokens

  0

  HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHHAHAHAAHHAHAHAAHAHAHHAAHAHAHHAHAHAAHHAHAAHHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH może zostanie twarzą "rape symulator 2018" HAHAHAHHAHAHAHAHAHAAAAAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHHAAHAHHAAHAHAHAHAHAHHAHAAHAHAHAH jepac pedala HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

 • tom-pek

  Oceniono 2 razy 0

  A co ona w śpiączce była że teraz czepiają się przecież to jest nienormalne gołym okiem widać że chodzi o kasę

 • bigosmiszcz

  Oceniono 1 raz -1

  Ronald się skończył.

 • Oceniono 8 razy -2

  i dobrze, jego miejsce jest na śmietniku historii!!
  Cwaniactwo, symulanctwo i ciągły płacz był już tak żałosny ,że nie ma się co nad nim rozczulać !!
  Swoje zarobił to teraz niech się broni bo ma dosyć kasy aby się znowu wymigać, przy podatkach tez płakał,że jest niewinny i że to nagonka a jednak okazało się,że był oszustem i musiał zapłacić !!
  Zobaczymy jak tu mu wyjdzie a nie będzie miał lekko. Jako "gwiazdor" jest już skończony..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX