Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Filip Burkhardt poprosił o modlitwę za chorą córkę. Dziewczynka jest już po operacji

Kilka dni temu były młodzieżowy reprezentant Polski, Filip Bukhardt, obecnie grający w Bytovii Bytów, poprosił na Twitterze o modlitwę za jego chorą córkę. W środę piłkarz poinformował, że dziewczynka jest już po operacji.

- W tych trudnych dla Nas chwilach bardzo prosimy o modlitwę za naszą córeczkę, która walczy o to, by zostać z nami - napisał 31-letni piłkarz na Twitterze kilka dni temu. Wiadomość zawodnika szybko rozprzestrzeniła się w mediach, a o sprawie poinformował również oficjalny profil Bytovii na Facebooku. Do sprawy odniósł się także trener pierwszoligowego klubu.

 - Chcieliśmy mocno wygrać dla Filipa Burkhardta i jego córki, która walczy o życie i będzie musiała przejść operację. Będziemy się za Was modlić, będziemy razem z Tobą w tym trudnym okresie dla Was - powiedział Adrian Stawski po meczu z Chojniczanką Chojnice (1:1).

Nie wiadomo, na co dokładnie cierpi córka byłego piłkarza m.in. Lecha Poznań, ale z informacji portalu "naTemat"wynika, że choroba pojawiła się nagle.

Operacja się udała

Córka piłkarza jest już po operacji, o czym 31-latek poinformował w środę na Twitterze.- Latika jest już po operacji, na obecną chwilę wszystko jest w normie. Guz był bardzo duży i zagrażał życiu. Dziękujemy wszystkim za wasze modlitwy - napisał zawodnik. - Latika i my czuliśmy wasze wsparcie z każdej strony. Przed nami dalsze leczenie, trzymajcie kciuki - dodał.