Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Tragiczny wypadek młodych piłkarek UKS Loczki Wyszków

Trzy 20-latki zginęły w poniedziałek w wypadku samochodowym w Nowej Wsi (woj. mazowieckie). Dwie z nich były piłkarkami drugoligowego UKS Loczki Wyszków.

O wypadku z udziałem swoich zawodniczek klub poinformował na Facebooku.

Do wypadku doszło około godziny 17.00 w Nowej Wsi na trasie z Porządzia do Białegobłota. Prowadzone przez jedną z 20-latek auto z niewiadomych przyczyn zjechało z drogi i uderzyło w drzewo.

"Na razie nie są znane dokładne okoliczności tej tragedii. Wstępnie ustalono, że 20-latka siedząca za kierownicą toyoty na prostym odcinku drogi zjechała na przeciwny pas ruchu, a następnie na pobocze gdzie uderzyła w drzewo. W samochodzie oprócz kierującej były jeszcze dwie pasażerki Niestety, wszystkie kobiety zginęły. Miały zaledwie po 20 lat." - czytamy w raporcie policji z Wyszkowa.

W wypadku zginęły kapitan drużyny Karolina Pokraśniewicz, bramkarka Klaudia Gołębiewska oraz wierna przyjaciółka drużyny - Julia Wołyniec. Klub jest pogrążony w żałobie.

Policjanci alarmują o ostrożność, rozwagę i dostosowanie prędkości do warunków na drodze. "Chrońmy swoje życie i swoich najbliższych - bo mamy je tylko jedno." - piszą w raporcie.

Więcej o: