Cristiano Ronaldo pozuje z rodziną. Pierwsze tego typu zdjęcie od wybuchu afery

Cristiano Ronaldo wrzucił na swojego Instagrama zdjęcie, na którym pozuje razem ze swoją partnerką oraz trójką dzieci. To pierwsza tego typu publikacja od wybuchy afery związanej z napaścią seksualną, której piłkarz miał się dopuścić w 2009 roku.

Sprawa rzekomego gwałtu Ronaldo wyszła na jaw dopiero w 2017 roku, a ujawnił ją niemiecki "Der Spiegel", który posługiwał się dokumentami wykradzionymi przez hakerów z "Football Leaks". Do zdarzenia miało dojść osiem lat wcześniej, kiedy Ronaldo podczas wakacji w Las Vegas. Wtedy, według Kathryn Mayorgi, miał ją zgwałcić w hotelu Palms Place.

Ronaldo próbuje oczyścić się z zarzutów, a opublikowane przez niego zdjęcie to prawdopodobnie także zagrywka PR-owa, która ma pokazać Ronaldo od innej, rodzinnej strony. 

 

- Moi ukochani - napisał Ronaldo. A na zdjęciu widać piłkarza, a także jego partnerkę Georginę Rodriguez, a także trójkę dzieci.

Dodatkowo jest to pierwsze tego typu zdjęcie od momentu wybuchu afery. Do tej pory jedynymi fotografiami były te z kolegami z boiska. 

Ronaldo zapłacił milion dolarów za najlepszych specjalistów. Dokumenty wykradł haker

Niko Kovac coraz bardziej zagrożony? Piłkarzom nie odpowiadają treningi na rowerze

Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński mają przekonać Krzysztofa Piątka? 60 milionów euro za transfer

Więcej o: