Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Liga Narodów. Juventus przygląda się sytuacji Piotra Zielińskiego w Napoli

Przedłużające się negocjacje Piotra Zielińskiego w sprawie nowego kontraktu w Napoli zaczynają zwracać uwagę dużych klubów. - Sytuacja staje się delikatna" - pisze calciomercato.com.

Napoli od dawna chce przedłużyć umowę z Piotrem Zieliński, ale na razie jeszcze do tego nie doszło. Sytuację polskiego pomocnika zaczynają obserwować wielkie kluby, jak Juventus czy Liverpool. 

Jak poinformowała "La Gazzetta dello Sport", Napoli chce jak najszybciej przedłużyć umowę z Zielińskim. Jeszcze kilka tygodni temu włoska prasa spekulowała, że klub usunie klauzulę wykupu z kontraktu zawodnika, ale według "La Gazzetty" zostanie ona po prostu "znacząco zwiększona".

Obecnie Zieliński zarabia około 1,1 miliona euro za sezon gry, a po podwyżce miałoby to być ponad 2 miliony. Okazuje się jednak, że przedłużające się negocjacje zaczynają zwracać uwagę innych klubów. 

- To jeszcze nie jest alarm dla Napoli, ale sytuacja staje się delikatna" - pisze calciomercato.com, które informuje, że Juventus coraz baczniej przygląda się sytuacji Polaka i gdyby ten nie podpisał nowego kontraktu, to być może mistrzowie Włoch zdecydują się na aktywację klauzuli wynoszącej 65 miliony euro.  

Polska-Portugalia 2:3 w Lidze Narodów. Jeśli chodzi o kredyt zaufania, to Jerzy Brzęczek właśnie zaczyna pracę z reprezentacją od nowa

Mecz niewykorzystanych szans. Niewidoczny Piątek, fatalny Kurzawa, Jędrzejczyk cieniem samego siebie

Lewandowski? Nie! To Piątek! Czyli nowy Lewandowski. I łysy, który nadawał się do zmiany [SPOSTRZEŻENIA]

Więcej o: