Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Cristiano Ronaldo zostanie przesłuchany przez policję z Las Vegas. Kolejne kobiety oskarżają piłkarza

Jak donoszą angielskie media, Cristiano Ronaldo zostanie przesłuchany przez policjantów z Las Vegas w sprawie oskarżenia o gwałt. Brytyjskie "The Sun" dodaje, że w tej sprawie zgłosiły się już kolejne trzy kobiety

Kilka dni temu ponownie rozgorzała dyskusja na temat domniemanego gwałtu Cristiano Ronaldo na Kathryn Mayordze. Piłkarz miał się dopuścić tego przestępstwa w 2009 roku w Las Vegas. 

Portugalczyk zapłacił nawet Mayordze 375 tysięcy dolarów za milczenie w tej sprawie w 2010 roku. Teraz jednak sprawa powróciła. Cristiano Ronaldo stanowczo odpiera zarzuty.

Wiary tłumaczeniom piłkarza nie daje jednak policja z Las Vegas, która domaga się wyjaśnień i wiele wskazuje na to, że Portugalczyk będzie musiał złożyć zeznania w tej sprawie.

– Nie wiemy, kiedy dokładnie do tego dojdzie, ale musimy go wysłuchać – "Daily Mirror" cytuje jednego z policjantów z Las Vegas.

Cristiano Ronaldo musi wrócić do Portugalii, by uniknąć ekstradycji", mówi hiszpański prawnik Emilio Cortes

Kolejne oskarżenia Cristiano Ronaldo

Jakby tego było mało, "The Sun" twierdzi, że kolejne trzy kobiety również oskarżają portugalskiego piłkarza. Jedną z kobiet ma być mediolańska tancerka brzucha - Karima El Mahroug, która twierdzi, że Ronaldo zapłacił jej 4 tysiące euro za współżycie w styczniu 2010 roku, gdy kobieta miała zaledwie 17 lat. A włoskie prawo zakazuje płacenie za usługi seksualne niepełnoletnim. Na razie jednak żadna z kobiet nie wniosła zarzutów w tej sprawie.

Kolejna kobieta oskarża Cristiano Ronaldo o gwałt!

"Der Spiegel" ujawnił dokumenty w sprawie gwałtu Cristiano Ronaldo

Więcej o: