Zlatan Ibrahimović strzelił spektakularnego gola. 500 bramek w karierze [WIDEO]

Zlatan Ibrahimović strzelił swojego 500. gola w karierze. Szwed popisał się kapitalnym uderzeniem w meczu, które LA Galaxy przegrało z FC Toronto 3:5.

Zlatan Ibrahimović przyzwyczaił kibiców do świetnych spektakularnych goli, a w sobotni wieczór Szwed popisał się trafieniem numer 500 w swojej karierze. Mimo że LA Galaxy przegrało z FC Toronto aż 3:5, to gol Zlatana znów może stać się hitem Internetu.

 

Zlatan znany jest z tego, że w przeszłości trenował Taekwondo i tym razem znów popisał się swoimi umiejętnościami akrobatycznymi. Szwed dostał podanie zza pleców i z półobrotu umieścił piłkę w bramce. 

- Prawdopodobnie mam więcej bramek, niż reszta facetów na boisku zagrała w sumie meczów. Nie wiem ilu piłkarzy zdobyło 500 bramek w karierze, ale ja jestem jednym z nich - mówił po meczu. 

Dla Ibrahimovicia było to już 17 trafienie w 22 meczu w barwach LA Galaxy. Na 500 goli skadają się trafienia w następujących klubach: PSG (156 goli), Inter Mediolan (66), AC Milan (56), Ajax (48), Manchester United (29), Juventus (26), Barcelona (22) i Malmo (18). Ibrahimović zdobył także 62 gole dla reprezentacji Szwecji.

Więcej o: