Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Ramos: Luka Modrić zasłużył na nagrodę najlepszego piłkarza FIFA 2018

Sergio Ramos stwierdził, że Luka Modrić zasłużył na nagrodę najlepszego piłkarza FIFA w 2018 roku. Piłkarz jest nominowany razem z Cristiano Ronaldo i Mohamedem Salahem.

Chorwacki piłkarz został nominowany do najważniejszej nagrody FIFA w 2018 roku. Obok Modricia nominowani zostali także Cristiano Ronaldo i Mohamed Salah.

Sergio Ramos stwierdził w rozmowie z ESPN, że Modrić zasłużył na to trofeum. –Wierzę, że zadecydują osiągnięcia na boisku, a nie marketing i „nazwisko” – czym Ramos wyraźnie uderza w Cristiano Ronaldo, który odszedł latem z Realu Madryt.

- Luka jest świetnym przyjacielem i znakomitym zawodnikiem. Jest jednym z nielicznych graczy, który (jeśli wygra) sprawi, że będę tak szczęśliwy, jakbym to ja wygrał złota piłkę – dodał Ramos.

Dziennikarze zapytali Ramosa również, czy komentarz nie został skierowany do Ronaldo. Hiszpan odpowiedział – Nie, ale jeśli nie ma czegoś konkretnego, co definiuje szansę na zdobycie nagrody, to moim zdaniem powinien ją zdobyć własnie Modrić, za całokształt. 

Cristiano Ronaldo ma być w zabójczej formie od 2019 roku. Tajny plan

Juventus już planuje letnie wzmocnienia

Więcej o:
Komentarze (4)
Ramos: Luka Modrić zasłużył na nagrodę najlepszego piłkarza FIFA 2018
Zaloguj się
  • peterjk

    Oceniono 4 razy 4

    Nie lubię Ronaldo i nie uważam że powinien zdobyć choćby 2 ze swoich 5 złotych piłek (również w tym roku nie zasłużył na nią), ale jak ktoś zdobył ponad 500 goli dla klubu to powinien mieć przynajmniej jakieś pożegnanie, cokolwiek. To przykład jak Real i Perez traktują swoich piłkarzy, wcześniej podobnie postąpili z Casillasem. Murzyn zrobił swoje... Jak to wyglada w Barsie, przykład Xaviego czy Iniesty ostatnio. To zzacunek o którym w Realu nie ma mowy. A Ramos to bandyta, który powinien kończyć ostatni finał LM w szatni.

  • starsza10

    Oceniono 3 razy 3

    Bandyta autorytetem!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX