Luka Modrić zaprzecza doniesieniom o zawiści Ronaldo. "Wysłał sms-a z gratulacjami"

Luka Modrić powiedział hiszpańskim mediom, że wbrew powszechnym doniesieniom Cristiano Ronaldo pogratulował mu nagrody najlepszego piłkarza Ligi Mistrzów UEFA w poprzednim sezonie.

Kilka dni temu światowe media informowały, że przyznanie nagrody UEFA dla najlepszego piłkarza roku Luce Modricicowi nie przypadło do gustu otoczeniu Cristiano Ronaldo. Agent i rodzina piłkarza otwarcie przyznają, że to Portugalczyk powinien zostać wyróżniony. 

Wybór Modricia to kompromitacja i wstyd. Nazwisko zwycięzcy nie powinno stanowić żadnych wątpliwości, Ronaldo był najlepszy – powiedział agent piłkarza dziennikarzom portugalskiego "Recordu"

Luka Modric ujawnił w czwartek, że zupełnie inne zdanie miał na ten temat sam Ronaldo, który wysłał mu wiadomość z gratulacjami.- Napisał, że jest szczęśliwy, bo na to zasłużyłem. Dodał też, że powinniśmy się zobaczyć, mamy dobre stosunku - mówił w rozmowie z RTP3.

- Mam dobre relacje z Ronaldo i nadal takie będą. Dla mnie poszczególne nagrody są ważne, ale ważniejsze są te wspólne zwycięstwa. Tak, rozmawiałem z Ronaldo, wysłał mi wiadomość, żeby pogratulować.

Włochy - Polska. Włoski dziennikarz: Najbardziej obawiamy się Piątka

Reprezentacja. Skład na Włochy made in Brzęczek. W Bolonii zagra debiutant, na murawie nie zabraknie Błaszczykowskiego

Roberto Mancini przed meczem Włochy - Polska: Macie silniejszą drużynę. Gwiazdy? Milik, Zieliński i Lewandowski

Kądzior: Wyjazd do Chorwacji to lepszy krok niż transfer do Lecha. Teraz czas, abym na dobre odpalił w kadrze

Więcej o: