Kamil Grosicki trafi do Turcji? Wymowne zdjęcie Polaka

Kamil Grosicki ma trafić do tureckiego Bursasporu. Sam piłkarz zdaje się potwierdzać te informacje. Na Instagrama wrzucił zdjęcie... herbaty po turecku.

Portal Bursa.com poinformował, że Kamil Grosicki trafi do Bursasporu. Turcy osiągnęli porozumienie z Hull City. Za roczne wypożyczenie zapłacą 300 tys. euro (w jednej płatności lub dwóch ratach).

Kamil Grosicki poprosił o bilet na mecz reprezentacji Polski

Niewiadomą była jedynie decyzja Grosickiego. Polak był blisko Panathinaikosu, ale Grecy nie mogą przeprowadzać gotówkowych transferów, co nie jest na rękę Hull City.

Tureckie media informują, że w czwartek Grosicki ma pojawić się na testach medycznych w nowym klubie. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to podpisze kontrakt. Opcją rezerwową jest Felipe Pires z Hoffenheim. 

Herbata po tureckuHerbata po turecku Instagram Grosickiego

Bursaspor po trzech kolejkach ligi tureckiej zajmuje 15. miejsce z dwoma punktami na koncie. W poprzednim sezonie zajął 13. miejsce.

Grosicki nie ma już miejsca w Hull City. Anglicy chcą się go pozbyć m.in. ze względu na bardzo wysokie wynagrodzenie. Ich zdaniem jego forma jest zbyt chwiejna, by mógł pomóc zespołowi w powrocie do Premier League. W tym sezonie w Championship nie zagrał jeszcze ani minuty. Z tego względu nie został powołany na wrześniowe zgrupowanie reprezentacji Polski.

Liga Mistrzów. Podział na koszyki. Możliwa grupa śmierci

Więcej o: