Pozwól spełnić marzenia Diamonds Academy. Akcja crowdfundingowa trwa

Pozwól spełnić marzenia piłkarek z Diamonds Academy. Trwa akcja zbierania pieniędzy na wyjazd dla dziewczynek, które trenowałyby z kobiecą drużyną Arsenalu.

"Profesjonalizm, zaangażowanie, pasja - taki kierunek rozwoju obrała Akademia Piłkarska tylko dla dziewczynek - Diamonds Academy. W naszym klubie staramy się tworzyć profesjonalną, inspirującą, przyjazną i bezpieczną przestrzeń, w której młode entuzjastki futbolu realizują swoją pasję i mogą spełniać sportowe marzenia." - pisze na stronie zbiórki Akademia.

Celem Diamonds Academy jest zapewnienie swoim zawodniczkom jak najlepszych warunków do szkolenia. W tym celu została zorganizowana akcja zbiórki pieniędzy na wyjazd piłkarek do Londynu, gdzie przez kilka dni trenowałyby pod okiem trenerów kobiecej drużyny Arsenalu.

"Zawodniczki będą uczestniczyć w sesjach treningowych prowadzonych przez sztab szkoleniowy Arsenal Women (żeńska sekcja klubu Arsenal). Treningi odbywać się będą w oficjalnym centrum treningowym londyńskiego klubu. Piłkarki rozegrają również mecze sparingowe z rówieśniczkami z Arsenalu oraz z wysokości trybun obejrzą ligowy mecz FA Women’s Premier League!" - czytamy na stronie zbiórki.

Treningi 40 zawodniczek Diamonds Academy odbędą się za około miesiąc, w dniach 27-30 września. Zbiórka trwa do 26 września i zgodnie z założeniami organizatorów potrzeba zebrać 20 tysięcy złotych. Stan na dzień 23 sierpnia wynosi 1 670 zł, co stanowi około 8% całości.

Dla wszystkich darczyńców przewidziane są nagrody. Zaczynając od imiennych podziękowań, certyfikatu wsparcia akcji, pocztówki z wyjazdu z podpisami zawodniczek i silikonowej opaski, poprzez kubek, szalik kibica klubu, bejsbolówki, bluzy, piłki z podpisami zawodników reprezentacji WOŚP kończąc na treningu dla Twojej drużyny przeprowadzony przez trenerki Diamonds Academy, koszulki Arsenal Women z podpisami zawodniczek, udział w treningu reprezentacji WOŚP przed meczem z Gwiazdami TVN'u.

Więcej szczegółów dotyczących akcji znajdziecie w TYM miejscu. Tam też chętne osoby będą mogły wesprzeć projekt.

Więcej o: