Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

"Grzegorz Krychowiak? Może zostać najlepszym zawodnikiem ligi"

Anatoly Meshcheryakov, członek zarządu Lokomotiwu Moskwa, uważa, że Grzegorz Krychowiak może być jednym z topowych zawodników ligi rosyjskiej.

Prawdopodobnie pomocnik reprezentacji Polski chciałby zapomnieć o dwóch minionych sezonach. Po udanym Euro 2016 i wygraniu Ligi Europy z Sevillą trafił do PSG. W Paryżu był głównie rezerwowym, więc w sezonie 2017/18 udał się na wypożyczenie do West Bromwich Albion. W Anglii grał częściej, ale jego zespół głównie przegrywał i ostatecznie spadł z ligi.

Na początku lipca Grzegorz Krychowiak wrócił do PSG, ale tam nie miał szans na regularną grę dlatego został wypożyczony do Lokomotiwu Moskwa. I ma już za sobą dwa występy w nowym klubie.

W niedzielę Lokomotiw przegrał z beniaminkiem z Orenburga w 3. kolejce ligi rosyjskiej, ale reprezentant Polski wypadł bardzo przyzwoicie na tle kolegów z drużyny.

Ale w Lokomotiwie są dobrej myśli.

- Grzegorz jest bardzo doświadczonym zawodnikiem, który z czasem może stać się jednym z najlepszych w naszej lidze - powiedział Anatoly Meshcheryakov, członek zarządu Lokomotiwu Moskwa.

Kilka tygodni temu w podobnym tonie wypowiadał się trener drużyny.

- Paris Saint-Germain i West Bromwich Albion nie sprowadzają średnich graczy. Krychowiak to doświadczony pomocnik, który dobrze grał w mistrzowskich turniejach - powiedział Siemin, po czym dodał: - Mam nadzieję, że się nie pomyliliśmy.

***
Krychowiak znów zmienił klub. "Megatransfer? Rosjanie mogą się troszkę rozczarować"

Robert Lewandowski strzelił hat-tricka, a Zbigniew Boniek: Teraz się zacznie okres wazeliniarstwa
: